Premiéry – prosinec 2022

8. 12.

Studio DVA divadlo

Jezinky a bezinky

9. 12.

Činoherní klub

Babyboom

9. 12.

Divadlo Františka Troníčka

Energie

10. 12.

Divadlo Rokoko

Prasklej svět

11. 12.

A studio Rubín

Po škole

15. 12.

Národní divadlo

Tramvaj do stanice Touha

16. 12.

DISK

57"12"

21. 12.

Divadlo Na zábradlí

Tisíce radostí

Přehled divadel v Praze

Dnešní představení v Praze [5. 12.]

10:00

Divadlo ABC

A osel na něj funěl (Vánoční příběh)

[ Šimon Olivětín ]

10:00

Divadlo Spejbla a Hurvínka

Hurvínkův Mikuláš

[ Helena Štáchová ]

10:00

Divadlo v Dlouhé

O líné babičce

[ Alena Kastnerová, Jan Borna ]

10:00

Národní divadlo

Zázrak (s)tvoření

[ Radim Vizváry ]

10:30

Divadlo Na Fidlovačce

Betlém hledá Superstar

[ Petr Veselý, Petr Ožana ]

14:00

La Fabrika

Ježíšek z La Fabriky

 

15:30

Studio DVA divadlo

Vánoce ve staré Praze

 

16:00

Divadlo ABC

Andělská

 

17:30

Studio DVA divadlo

Vánoce ve staré Praze

 

18:00

Divadlo ABC

A osel na něj funěl (Vánoční příběh)

[ Šimon Olivětín ]

19:00

Divadlo Kalich

Byl jsem, jsem a budu!

 

19:00

Divadlo na Vinohradech

Je třeba zabít Sekala

[ Jiří Křižan ]

19:00

Divadlo na Vinohradech

Láska! Prsty! Salman Rushdie!

[ Daniel Majling ]

19:00

Divadlo Na zábradlí

Mýcení

[ Thomas Bernhard ]

19:00

Divadlo pod Palmovkou

Bezruký Frantík

[ Tomáš Dianiška, Igor Orozovič ]

19:00

Divadlo Ungelt

Housle

[ Dan McCormick ]

19:00

Divadlo v Dlouhé

Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka

[ Ludvík Aškenazy, Jan Borna ]

19:00

Komorní divadlo Kalich

Komedie o komikovi

[ Luboš Balák ]

19:00

Studio DVA divadlo

4 sestry

[ Patrik Hartl ]

19:00

Švandovo divadlo

Scény z manželského života

[ Ingmar Bergman ]

19:00

Švandovo divadlo

Manželská historie

[ Lucie Trmíková ]

19:00

Žižkovské divadlo Járy Cimrmana

Muži ve zbrani aneb Celá Zeměplocha jest jevištěm!

[ Terry Pratchett ]

19:30

Činoherní klub

Večer na psích dostizích

[ Matt Charman ]

19:30

Dejvické divadlo

Fifty

[ Petr Zelenka ]

19:30

DISK

Pláž

 

19:30

Divadlo D21

Amerika

[ Franz Kafka ]

19:30

Divadlo Komedie

Riders

[ Lenka Vagnerová ]

19:30

Divadlo Rokoko

Herečka sobotní noci

 

19:30

Divadlo v Celetné

Vincenc

[ Torben Betts ]

19:30

Divadlo v Celetné

Šťastný vyvolený

[ Eric Assous ]

19:30

Divadlo v Řeznické

Věčná milenka Alma Mahlerová

[ Marc Delaruelle ]

19:30

La Fabrika

Ostrov!

[ Jana Burkiewiczová,Tomáš Luňák, Jiří Macek ]

19:30

La Fabrika

Tros Discotequos

 

19:30

Studio DVA divadlo

Tak já letim!

[ Peter Quilter ]

19:30

Studio Ypsilon

Let do nebe aneb Fata morgana

[ Arnošt Goldflam ]

20:00

Alfred ve dvoře

Já, Kimči

[ Petra Hůlová, Petr Vrba, Jiří Havlíček ]

20:00

NoD

Čekání na Kokota

 

Facebook divadel

Kulturní přehledy – programy

Divadelní portály

Divadelní blogy




Chcete přidat stránky vašeho divadla či spolku do tohoto přehledu?
Máte zájem o inzerci?
(Zveřejňujeme pouze kulturní inzerci, přednostně pak zaměřenou na divadla, jejich projekty či festivaly apod.):
Kontaktujte nás: