pohádka pro děti

Premiéry – leden 2020

27. 1.

PONEC

Duety

Přehled divadel v Praze

Dnešní představení v Praze [27. 1.]

09:00

Divadlo Minaret

O chaloupce z perníku

 

10:30

Divadlo Minaret

O chaloupce z perníku

 

18:00

Divadlo Minor

Zpátky do lesa

 

19:00

Alfred ve dvoře

Brundibár

 

19:00

Divadlo Bez zábradlí

Hra, která se zvrtla

[ Henry Lewis, Jonathan Sayer, Henry Shields ]

19:00

Divadlo Kalich

Lakomec

[ J. B. P. Molière ]

19:00

Divadlo Kampa

Hrobníkova nevěsta

[ Štěpán Smolík ]

19:00

Divadlo Na Fidlovačce

Kolaps / Collapse

 

19:00

Divadlo Na Jezerce

Už je tady zas!

[ Timur Vermes ]

19:00

Divadlo Na Maninách

Zakázaný rádio - Live

 

19:00

Divadlo Na Prádle

Ne/normální

[ Brian Yorkey, Tom Kitt ]

19:00

Divadlo na Vinohradech

Návštěva staré dámy

[ Friedrich Dürrenmatt ]

19:00

Divadlo Na zábradlí

Hamleti

[ Jan Mikulášek, Dora Viceníková a kolektiv ]

19:00

Divadlo pod Palmovkou

Faust

[ Johann Wolfgang von Goethe ]

19:00

Divadlo u Hasičů

Drahá legrace

[ Francis Veber ]

19:00

Divadlo Ungelt

Housle

[ Dan McCormick ]

19:00

Divadlo v Dlouhé

Žebrácká opera

[ Václav Havel ]

19:00

Národní divadlo

Pýcha a předsudek

[ Jane Austenová ]

19:00

Národní divadlo

Mozartovy narozeniny 2020

 

19:00

Semafor

Zajíc v pytli

 

19:00

Studio DVA divadlo

Bond / Medea

[ Michal Caban, Šimon Caban ]

19:00

Švandovo divadlo

Kočkožrout

[ Rainer Werner Fassbinder ]

19:00

Žižkovské divadlo Járy Cimrmana

Klešice - Domů z Velké války

[ Jan Žďárský ]

19:30

A studio Rubín

Hubte trampy, serou v lese, aneb z cancáku René Ilči Baumana

[ Ondřej Novotný ]

19:30

Činoherní klub

Dámský krejčí

[ Georges Feydeau ]

19:30

Divadlo Sklep

Besídka 2020

 

19:30

Divadlo Troníček

Impro dell´Arte

 

19:30

Divadlo v Celetné

Terminus

[ Mark O´Rowe ]

19:30

Divadlo v Řeznické

Odvolání

[ Bill C. Davis ]

19:30

Divadlo X10

Zmrzačení

[ Hermann Ungar ]

19:30

Jatka 78

Isole

 

19:30

Studio DVA divadlo

Polibek

[ Ger Thijs ]

19:30

Studio Ypsilon

Spálená 16

 

19:30

Švandovo divadlo

Ondřej Ruml a Matěj Benko Quintet – Jdeme na Ježka

 

19.00

Divadlo ABC

Listopad

[ David Mamet ]

19.00

Divadlo Rokoko

Bez hany (Hommage à Hegerová)

[ Jakub Nvota ]

19.30

Divadlo Komedie

Panoptikum

 

20:00

Dejvické divadlo

Večer jedna báseň

 

20:00

Divadlo v Celetné

Helverova noc

[ Ingmar Villqist ]

20:00

Národní divadlo

Nová krev – SPEED DATING: ND Young vs. ND Gold

 

20:00

PONEC

Duety

 

20:00

Studio Hrdinů

Skugga Baldur

[ Sjón, Kamila Polívková, Tereza Hofová ]

20:00

Venuše ve Švehlovce

Putin lyžuje

 

20:00

Vila Štvanice

Olga (Horrory z Hrádečku)

[ Anna Saavedra ]

Facebook divadel

Kulturní přehledy – programy

Divadelní portály

Divadelní blogy




Chcete přidat stránky vašeho divadla či spolku do tohoto přehledu?
Máte zájem o inzerci?
(Zveřejňujeme pouze kulturní inzerci, přednostně pak zaměřenou na divadla, jejich projekty či festivaly apod.):
Kontaktujte nás: