Premiéry – říjen 2019

21. 10.

Žižkovské divadlo Járy Cimrmana

Klešice - Domů z Velké války

27. 10.

Divadlo na Vinohradech

Carmina Vetera

27. 10.

Divadlo Ungelt

To mám ale kliku

31. 10.

Studio DVA divadlo

Gypsy Rhapsody

Přehled divadel v Praze

Dnešní představení v Praze [20. 10.]

10:30

Divadlo Minor

Petřínský maják

 

10:40

Divadlo Minor

Petřínský maják

 

10:50

Divadlo Minor

Petřínský maják

 

11:00

Divadlo Minor

Petřínský maják

 

11:00

Divadlo v Dlouhé

Kvak a Žbluňk jsou kamarádi

[ Arnold Lobel ]

11:00

Národní divadlo

Oslí abeceda

 

11:10

Divadlo Minor

Petřínský maják

 

11:20

Divadlo Minor

Petřínský maják

 

11:30

Divadlo Minor

O veliké řepě

 

11:30

Divadlo Minor

Petřínský maják

 

11:40

Divadlo Minor

Petřínský maják

 

11:50

Divadlo Minor

Petřínský maják

 

12:00

Divadlo Minor

Petřínský maják

 

12:10

Divadlo Minor

Petřínský maják

 

12:20

Divadlo Minor

Petřínský maják

 

14:00

Divadlo v Dlouhé

Kvak a Žbluňk jsou kamarádi

[ Arnold Lobel ]

14:00

Národní divadlo

Jakobín

[ Antonín Dvořák ]

15:00

Divadlo Bez zábradlí

Hra, která se zvrtla

[ Henry Lewis, Jonathan Sayer, Henry Shields ]

15:00

Divadlo Minaret

Myšáci jsou rošťáci

 

15:00

Divadlo Minor

Libozvuky

[ Jiří Adámek ]

15:00

Divadlo Na Fidlovačce

Cizinec

[ Larry Shue ]

15:00

Švandovo divadlo

Tři malá prasátka

 

15:30

Divadlo v Celetné

Mikulášovy patálie

[ René Goscinny, Jean Jacques Sempé ]

15.30

Divadlo ABC

Mluvící ruce 2019

 

16:00

Divadlo D21

Rozárčina postýlka

[ Tereza Karpianus ]

16:00

Divadlo Kampa

Dobrodružné putování Ducha Ducháčka

[ Agáta Dušková ]

16:00

Divadlo Troníček

Pohádka z dračí sluje

 

17:00

Švandovo divadlo

Tři malá prasátka

 

18:30

Jatka 78

Sezóna X

 

18.00

Divadlo Komedie

Zjevení pudla

[ Ondřej Škrabal ]

19:00

Divadlo Na Jezerce

Poslední aristokratka

[ Evžen Boček ]

19:00

Divadlo Ungelt

Přítelkyně

[ Jen Silverman ]

19:00

Národní divadlo

Mozart a ti druzí

[ Michael Nyman, Steven Stucky ]

19:00

Semafor

Zajíc v pytli

 

19:00

Žižkovské divadlo Járy Cimrmana

Vražda v salónním coupé

[ Cimrman, Smoljak, Svěrák ]

19:30

Činoherní klub

Sopranistky

[ Alan Warner ]

19:30

Divadlo u Hasičů

Cavewoman

[ Emma Peirson ]

19:30

Divadlo v Řeznické

Relativita

[ Mark St. Germain ]

19:30

Divadlo X10

Hilda

[ Marie NDiaye ]

19:30

La Fabrika

Duet pro jeden hlas

[ Tom Kempinski ]

20:00

Národní divadlo

Ceny Ministerstva kultury ČR

 

20:00

Studio Hrdinů

Bolest

[ Marguerite Duras ]

20:00

Venuše ve Švehlovce

Nebeský hlas

[ Jakub Čermák ]

20:00

Vila Štvanice

Olga (Horrory z Hrádečku)

[ Anna Saavedra ]

20.00

Divadlo Komedie

Zjevení pudla

[ Ondřej Škrabal ]

9:30

Divadlo Minor

O veliké řepě

 

Facebook divadel

Kulturní přehledy – programy

Divadelní portály

Divadelní blogy




Chcete přidat stránky vašeho divadla či spolku do tohoto přehledu?
Máte zájem o inzerci?
(Zveřejňujeme pouze kulturní inzerci, přednostně pak zaměřenou na divadla, jejich projekty či festivaly apod.):
Kontaktujte nás: